The Walking Dead 1.Sezon izle
7.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.7 /10 (6)
8.4 IMDB Puanı 968 Görüntülenme

The Walking Dead 1.Sezon izle

The Walking Dead 1.Sezon izle Tüm Bölümler HD Türkçe Altyazı
Bölümleri "Kaynak:" bölümünü kullanarak değiştirebilirsiniz.
Efsane dizinin ilk bölümünde Rick Grimes komadan uyandığında gözünü hastanede açar. Rick gözlerini açtığında sanki başka bir boyuta gitmiş hissine kapılan polis memuru ailesini hatırlar. Dünya artık bir zombi salgınına maruz kalmış ve tüm dünyayı etkisi altına almıştır ancak Rick'in tek amacı ailesini bulma umududur. Bu dizide asıl karakterimiz Rick Grimes ve diğer insanların zorlu şartlarda hayatta kalmak için verdiği savaş. The Walking Dead 1.Sezon Tüm Bölümleri Türkçe altyazılı sitemizden izleyebilirsiniz, iyi seyirler dileriz.

The Walking Dead 1.sezon izle, The Walking Dead 1.sezon 720p izle, The Walking Dead 1.sezon hd izle, The Walking Dead 1.sezon altyazılı izle, The Walking Dead 1.sezon tek parça izle, 4K Yabancı Dizi izle
Fear The Walking Dead izle

Sohbet Etmek İstersen Sende Gel

Bu bölüm Telif Hakkını ihlal etmiş olması nedeniyle kaldırılmıştır, diğer bölümlere Kaynak sekmesini kullanarak geçiş yapabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  The Walking Dead 1.Sezon Tüm Bölümler  The Walking Dead 1.Sezon 1.Bölüm izle Days Gone Bye
  Şerif Yardımcısı Rick Grimes komadan uyanır ve ailesini ölmüş varlıkların olduğu bir dünyada arayışlara başlar.

  The Walking Dead 1.Sezon 2.Bölüm izle Guts
  Rick Atlanta'da bir grup hayatta kalan insanlar tarafından kurtarıldı fakat kısa süre sonra kendilerini bir anda yürüyen zombilerin çevrelediği bir mağazada buldular.

  The Walking Dead 1.Sezon 3.Bölüm izle Tell It to the Frogs
  Rick, Lori ve Carl'la kurtulduktan sonra yeniden bir araya geldi, diğer kurtulanların bir kısmı ile birlikte kampa geri dönüp Merle'yi kurtarmaya karar verdiler. Bu arada kampta diğer kurtulanlar arasında gerginlik bir hayli yüksek.

  The Walking Dead 1.Sezon 4.Bölüm izle Vatos
  Rick, Glenn, Daryl ve T-Dog, Merle'yi ararken görünürde karşılarına düşman gibi görünen bir gruba rastlar. Kampta ise Jim düzensiz davranışlar sergilemektedir.

  The Walking Dead 1.Sezon 5.Bölüm izle Wildfire
  Kampın saldırıya uğramasından sonra Rick kurtulmuştur ancak Jim'i iyileştirebileceği ümidiyle hayatta kalanları C.D.C.'ye götürür.

  The Walking Dead 1.Sezon 6.Bölüm izle TS-19
  Kurtulanlar artık C.D.C'ye güvenli bir yaşam alanı olarak girmeye hak kazanır. Bu bölümde sezon finali yapan The Walking Dead 2.Sezon'u sitemizden izleyebilirsiniz.

  Diğer Adları:

  Yürüyen Ölüler

  Yayın Tarihi:

  31 Ekim 2010

  Senaryo:

  Frank Darabont, Angela Kang

  Ödüller:

  1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 67 ödül & 190 adaylık.

  Yapım Şirketi:

  AMC

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?