The Post Full izle (2017) Türkçe Altyazılı
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (1)
7.3 IMDB Puanı 3 Yorum 46 Görüntülenme

The Post Full izle (2017) Türkçe Altyazılı

2017 yılı yapımlı imdb üzerinden 7.3 puan alan biyografi ve dram türündeki The Post full izle filminin konusu; 1970'lerin başında The Washington Post'un araştırmacı gazetecileri, Amerika Birleşik Devletleri'nin Vietnam'a 25 yıldan uzun süredir yaptığı müdahaleleri gösteren çok gizli belgeleri ele geçirmişlerdir. Bu belgeler devlet sırrı niteliğindedir ve yayınlayıp yayınlamama kararı, gazetenin genel müdürü Katherine Graham (Meryl Streep) ve genel yayın yönetmeni Ben Bradlee'ye (Tom Hanks) kalmıştır. Belgeleri yayınlayan gazete, müthiş bir sansasyon yaratır, ancak Graham ve Bradlee Amerikan devletini karşılarına almıştır ve hapse dahi girmeleri artık söz konusudur. The filminde, 1971'de ABD'de büyük ses getiren 'Pentagon Belgeleri' skandalı konu edildi. Full film izle sitemizde biyografi ve dram türündeki The Post full izle filmini izlediyseniz yorum yapmayı ve oy vermeyi unutmayın, full film izleme ekibimiz olarak iyi seyirler dileriz.

The Post full izle filminin partları güncellenmiştir, çalışmaz ise notun üstündeki Kaynak bölümünden alternatifleri deneyiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  The Post Full izle filminin sitemizden hd kalitede izleyebilirsiniz.  İzlediğiniz The Post Full izledikten sonra yandaki oylama butonundan filme verdiğiniz oyu herkesle paylaşabilirsiniz.

  Diğer Adları:

  The Post

  Yayın Tarihi:

  12 Ocak 2018

  Senaryo:

  Liz Hannah, Josh Singer

  Ödüller:

  2 Oscar Adaylığı. Diğer 15 ödül & 95 adaylık.

  Yorumlar (3)