Kayseri Aslanı Çin işi Full izle 1080p
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (4)
3.1 IMDB Puanı 7 Yorum 1,221 Görüntülenme

Kayseri Aslanı Çin işi Full izle 1080p

Kayseri Aslanı Çin işi Full izle, Kayseri Aslanı full izle, Kayseri Aslanı filmi izle, Ersin adındaki genç Kayseri'nin en ünlü pastırmacısının erkek çocuğudur. At yarışı meraklısı Ersin altılı ganyandan şansına biraz para kazanan Ersin bu para ile kumar oynamak için eniştesinide ikna eder. Fakat Ersin için işler hiçte yolunda gitmez. Kayseri Aslanı Çin işi full izle filmi Ersin altından kalkamayacağı kadar büyük bir gecenin sonrasında yüklü bir hesap gelir ve bu parayı ödemek üzere babasının dükkanı üstüne senet yapmak zorunda kalacaktır. Bu borç batağından kendini kurtarması için tam olarak 1 ayı vardır. Borcu ödemek için kara kara düşünmeye başlar.
Fear The Walking Dead izle

Sohbet Etmek İstersen Sende Gel
Kayseri Aslanı izle Youtube HD, TR, 1080p Fragman HD, TR, 1080p

Kayseri Aslanı izle youtube hd alternatif seçeneği eklenmiştir, keyifli seyirler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Kayseri Aslanı Çin işi Full izle


  Kayseri Aslanı full izle, Kayseri Aslanı filmi izle, Ersin adındaki genç Kayseri'nin en ünlü pastırmacısının erkek çocuğudur. At yarışı meraklısı Ersin altılı ganyandan şansına biraz para kazanan Ersin bu para ile kumar oynamak için eniştesinide ikna eder. Fakat Ersin için işler hiçte yolunda gitmez. Kayseri Aslanı Çin işi full izle filmi Ersin altından kalkamayacağı kadar büyük bir gecenin sonrasında yüklü bir hesap gelir ve bu parayı ödemek üzere babasının dükkanı üstüne senet yapmak zorunda kalacaktır. Bu borç batağından kendini kurtarması için tam olarak 1 ayı vardır. Borcu ödemek için kara kara düşünmeye başlar.

  Kayseri Aslanı Çin işi Full izle


  Aklına bir fikir gelir ve Çin'den ucuz mal getirip buradaki esnaflara satarak çok para kazandırmak vaadi ile Kayseri Aslanı Çin işi full izle elde ettiği paralarla birlikte Çin'e gitmeye karar verir. Bu arada çocukluk aşkı olan Zehra bu olayın ardından artık sıkılmış ve nişanı atmaktadır. Çin'e gittiğinde ise kaldığı otelin yeraltı dünyasının çok tanınmış isimlerinden Chong'un kızı bu otelde evlenmektedir. Ancak kızının bu evliliğe razı olmadığı kesin. Kayseri Aslanı Çin işi full izle Kız Ersin ile birlikte onu ikna ederek gece kaçarak Kayseri'ye gelmeye karar verirler. Bu yaptıkları işleri iyice karıştırır ve Çinli mafya grubuda Kayseri'ye gelecektir.

  Yorumlar (7)