Jumanji 2 Vahşi Orman izle – Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) Türkçe Dublaj
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (6)
7.2 IMDB Puanı 3 Yorum 106 Görüntülenme

Jumanji 2 Vahşi Orman izle – Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) Türkçe Dublaj

2017 yılı yapımlı aksiyon ve macera türündeki jumanji 2 vahşi orman full izle imdb üzerinden güzel bir puan alarak 7.2'lik puanla adını duyurmayı başarmış birazda filmin konusundan bahsedelim, oldukça yaramaz olan 4 liseli genç, okulda yaptıkları hatalar yüzünden müdür tarafından cezaları okulun bodrumunu baştan aşağı temizleyip düzenlemek için görevlendirilir. Cezalı çocuklar bodrum katını temizlerken ve eşyaları düzenlerken buralarda eski bir video oyununa rastlarlar ve hemen oyunu oynamak isterler. Oyunu başlatıp oynamaya başladıklarında oyun 4 liseliyide yutarak oyun içinde farklı karakterlere verilir. 4 genç, oyununu oynarken seçtikleri değişik karakterlere dönüşmüşlerdir ve kendilerini bir anda amansız ve uçsuz bucaksız macerayla yüz yüze bulurlar.

Eskilerden hatırlayacağınız üzre 1995 yapımlıı Jumanji filmi konu edinilerek yapılan Jumanji 2: Vahşi Orman filminde kahramanlarımızı oyun bu defa Jumanji'nin ormanına girecek.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Jumanji: Welcome to the Jungle

  Yayın Tarihi:

  20 Aralık 2017

  Senaryo:

  Chris McKenna, Erik Sommers, Scott Rosenberg, Jeff Pinkner, Chris McKenna, Chris Van Allsburg, Greg Taylor, Jim Strain, Chris Van Allsburg, Jonathan Hensleigh, Greg Taylor, Jim Strain

  Yorumlar (3)