Hedefim Sensin Sansürsüz izle
8.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.5 /10 (4)
14 Yorum 4,384 Görüntülenme

Hedefim Sensin Sansürsüz izle

Hedefim Sensin Sansürsüz İzle
Hayatına baba mesleğiyle devam eden ve işini çokta iyi yapan Zekeriya Taştan bir çiğ köftecidir. Babasının mesleğini gereken şartlarda yerine getirerek hayatını kazanır. Zekeriya çevresi tarafından çok sevilen fakat yaptığı sakarlıklarıyla tanınmış biridir. Zekeriya Taştan çiğ köfte yaratmış yeni baştan sloganıyla günün birinde iki kabadayıyı birbirine düşürmüş ve ortada kan gövdeyi götürmesine sebep olmuştur. Ortalığı fena karıştıran zekeriya artık filmin adındaki gibi hedefim sensin sansürsüz izle olarak İstanbul'da aranmaya başlar. Zekeriya'yı artık iki mafya lideri ne pahasına olursa olsun bulmak zorundadır. Zekeriya ise Hedefim Sensin sansürsüz izle filminde İstanbul yakınlarında bir adaya kaçmakta bulmuş fakat burada hem yaşamından endişe duyarken hemde bir yandan aşkla tanışacaktır. Zekeriya için çiğ köfte bir sanattır ve işi önceliğidir. Çiğ köfte yaparak insanlara hizmet sunmayı seven Zekeriya gittiği eğlence mekanlarında Hedefim Sensin sansürsüz izle filminde başına gelen olaylara tanık olacağız. Eminin yerli komedi filmi Hedefim Sensin'de Ata Demirer'in oyunculuğunu keyifle izleyeceksiniz.

Ata Demirer filmlerini çok seviyoruz ve benzer projelerde on veya daha fazlası filmin yönetmen koltuğunda oturan hemen hemen hepsininde gişe rekorları kırmasını sağlayan bu başarı Kıvanç Baruönü'ne ait. Yönetmen koltuğunun sahibi Hedefim Sensin izle youtube filmi senaristi ve çoğumuzun sevdiği başarılı stand-up gösterileriyle gönlümüzde yer edinmiş Ata Demirer filmleri bizler için vazgeçilmez. Ata Demirer Hedefim Sensin izle filminde sadece senaryosu değil filmin başrol oyunculuğunuda üstleniyor. Bu başrolü ise daha önceki filmlerinde beraber çalıştıkları ve hükümet kadın filminden tanıdığımız Demet Akbağ'da başrolü paylaşıyor. Hedefim Sensin filmi Kasım ayında sinema sever halkımızla buluşacak. Film sinemada gösterime girdikten sonra sık sık sitemizi takip edin çünkü internete düşer düşmez Hedefim Sensin full izle filmi sitemizde sizler için yayınlanacak.

Film sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı olarak 5-8 Dakika içinde açılacaktır.
Filme alt kısımda bulunan Yorumlar sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz.

Hd Film Yükleniyor Lütfen Bekleyin

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Hedefim Sensin Sansürsüz İzle filminde başrolü Ata Demirer ve Demet Akbağ üstlenmektedir.  Sitemizde Hedefim Sensin Sansürsüz izle filmi sinemaya gösterime girer girmez sitemizi takip etmenizi öneririz çünkü film internet ortamında paylaşıma sunulduğunda ilk fullfilmizleriz.net adresinde olacaktır. Keyifli dakikalar dileriz.

  Yerli Komedi Filmleri


  Hedefim Sensin 1080p izle, Hedefim Sensin 720p izle, Hedefim Sensin dailymotion izle, Hedefim Sensin film izle, Hedefim Sensin full izle, Hedefim Sensin full tek part, Hedefim Sensin hd izle, Hedefim Sensin izle, Hedefim Sensin sinema izle, Hedefim Sensin tek parça izle, Hedefim Sensin tek part, Hedefim Sensin tek part hd izle, Hedefim Sensin tek part izle, Hedefim Sensin youtube izle , yerli komedi filmleri 2018 , 2018 komedi türk filmleri

  Diğer Adları:

  Hedefim Sensin

  Yayın Tarihi:

  29 Kasım 2018

  Senaryo:

  Ata Demirer

  Yorumlar (14)