Yeni Nesil Arnold Schwarzenegger Calum Von Moger

18 Eki 2017
Full Film izleriz

Hollywood sinemalarına altın harflerle adını yazdıran Arnold Schwarzenegger yenilmez adam vücut geliştirme belgeselindeki Bigger’dada kendisi için yer buldu. Full film izle sitemizde 4k film izle kategorisinden yeni filmlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Terminatör filmleri ile Hollywood sahnelerinde ün salan ve tanınmış ikonların içerisine girmeyi başaran oyuncunun artık yerine gençliğinin canlandıracak o isim belli oldu!

Arnold Schwarzenegger’i ilk önceleri bir sporcu olarak tanıyorduk. Sporculuk yaşamından sonra beyaz perdeye giriş yapmıştı ve karizmatik rolleri üstlenen boy göstermesiyle onun artık yenilmez bir kahraman oyuncu olduğu ikna olmuştuk. Usta oyuncu Arnold Schwarzenegger’ın full hd filmleri 4k film izle sayfasından tek parça seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Ancak Arnold Schwarzenegger tabiki bu konumda durmamıştı hemen ardından siyasetede atıldı. California Eyaleti Valisi görevini 2003-2011 yılları arasında üstlenmişti 4k film izle sitemizde Arnold Schwarzenegger  bu görevi esnasında sinemadan da ayrılmadı. Hollywood’un etkili ikonlarından biri olan Arnold Schwarzenegger’ın da vücut geliştirme sporunun tarihine bir gelecek sunması ile belgeselde yer alacağı tabiki bu durumda kaçınılmazdı. Hayatı boyunca 7 defa Mr. Olympia ünvanına sahip olan ve bunu almaya hak kazan Schwarzenegger’ın full film izle sitemizde gençliğini canlandıracak o isim belli oldu. 2014 senenin Mr. Universe’ü olarak seçilen Calum Von Moger olacağı bilgisi edinildi.

Who’s at the @ausfitnessshow this weekend? I’m here Friday, Saturday and Sunday. Come to booth A39 and pickup some @teamvonmoger and #koalafreak gear! ??? catch ya later

CALUM VON MOGER ?? (@calumvonmoger)’in paylaştığı bir gönderi ()

“Bigger” konuşulan üzere daha çok Mr. Olympia yarışmasından kurucular olan Joe ve Ben Weider’a yönelik olarak odaklanacak. Hd tek parça filmlerin adresi 4k film izle sitemizde sizler için edindiğimiz bilgilere göre Calum Von Moger yeni nesil Arnold Schwarzenegger’in yerini alacak. International Federation of Bodybuilding (Uluslararası Vücut Geliştirme Federasyonu) kurucularından olan erkek kardeşlerin Schwarzenegger’ı keşfeden ve Amerika’da şansını zorlaması için ikna edenler oldukları söyleniyor.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?