Ölmeden önce izlemeniz gereken en iyi 5 film

29 Eki 2017
Full Film izleriz

Ölmeden önce izlemeniz gereken en iyi 5 filmi sizler için topladık. En iyi 5 film listesini hemen inceleyin ne izlesem diye düşündüğünüzde aklınıza gelebilecek en iyi film önerileri.

 

izlenmesi gereken filmler, en iyi 5 film, izlenecek en iyi filmler, 2017'nin en iyi filmleri, 2017'nin en iyi film listesi, ne izlesem, en iyi 5 film önerisi

 

Merhaba fullfilmizleriz.net sinema seven takipçilerimiz sizler için derlediğimiz kesinlikle izlemenizi tavsiye ettiğimiz muhteşem yapıtları listeledik. IMDB üzerinden yüksek oy alan filmler, yorumlara göre en çok sevilen filmler, beğenilere göre en çok sevilen filmler baz alınarak oluşturduğumuz film listemizden izleyeceğiniz 5 film için şimdiden iyi seyirler dileriz.

İsterseniz sitemizde 4k film izle etiketine sahip filmleride yüksek çözünürlükte full hd 1080p olarak izleyebilirsiniz. Daha kaliteli full filmler için bizleri takipte kalın.

 

  • Testere 8 – Saw 8 – Diğer Adı ile Jigsaw

 

Filmin Konusu : Kasabının her yerinde ölü cesetler bulunma vakaları artmaya başlar ve bu durumun üzerine polis olayların üzerine yoğunlaşmaya başlar, bulunan deliller John Kramer’i işaret etmektedir. Yalnız burada uyuşmayan bir şeyler vardır John Kramer çok uzun zaman önce ölmüştür.

Testere 8 Filmi izlemek için tıklayın.


 

  • Örümcek Adam: Eve Dönüş – Spider Man: Homecoming (2017)

 

Filmin Konusu : Kaptan Amerika Kahramanların Savaşından sonra Peter Parker lise hayatında öğrenim gören bir gençtir. Süper ötesi örümcek güçlerini lisede sıradan biri gibi haznetmektedir bu sırada ortayan çıkan kötü kalpli Vulture(Adrian Toomes)’ı durdurmaya çalışacaktır.

Örümcek Adam Eve Dönüş filmi izlemek için tıklayın.


 

  • Maymunlar Cehennemi 3 Savaş – War for the Planet of the Apes

 

Filmin Konusu : Maymunlar ve insanlar arasında süren savaş bu filmde daha da kızışıyor hatta kendi içlerinde iç savaşlar çıkmasına neden oluyor. Maymunlar savaş sürecinde büyük kayıplar vermektedirler ve hatta durumları çok kötüye gitmektedirler. Maymunların başında gelen Sezar (Andy Serkis), insan güçlerinin başındaki acımasız Albay McCullough’a (Woody Harrelson) meydan okuyabilmek için tüm cesaretini toplamak zorundadır.

Maymunlar Cehennemi 3 Savaş izlemek için tıklayın.


 

  • Arabalar 3 – Cars 3

 

Filmin Konusu : 95’lerin en sevilen arabası Şimşek McQueen yeni teknoloji arabalarına kıyasla artık paslanmış gibi görülmektedir. Her yarışta uğradığı bozgunluğun ardından artık bir kenara atılmaya başlanmıştır. Şimşek McQueen kendini toplarlamaya karar verir bir kaç yeni numara geliştirerek asıl amacı olan Piston kupası yarışında kazanmalıdır.

Arabalar 3 filmi izlemek için tıklayın.


 

  • Transformers 5: Son Şovalye – Transformers 5: The Last Knight

 

Filmin Konusu : Serinin 4. filminde Kayıp Çağ’da olanların ardın Optimus Prime’ın gitmesiyle insanlar ile robotların arasındaki savaşı durdurmamıştır. Bu savaşın son bulmasının tek çözümü ise Transformer’ların dünya üzerindeki varlıkları gün yüzüne çıkarılmalı ve kökenleri araştırılmalıdır. Bu zorlu görev ise, tamirci Cade Yeager (Mark Wahlberg), Bumblebee, soylu bir İngiliz Edmund Burton (Anthony Hopkins) ve profesör Vivian Wembley’e (Laura Haddock) düşecektir.

Transformers 5 Son Şovalye filmi izlemek için tıklayın.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?