Game Of Thrones 1.Sezon 1.Bölüm izle
8.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.5 /10 (8)
9.5 IMDB Puanı 1,401 Görüntülenme

Game Of Thrones 1.Sezon 1.Bölüm izle

Game of Thrones 1.Sezon 1.Bölüm izle, Game of Thrones 1. Sezon izle, Game of Thrones 1. Sezon hemen izle dizisinin konusuna gelecek olursak 7 krallıktan söz ediliyor dizide. Fantastik bir dünyaya açılan dizi ejderhaların yok edildiği zamandan onlarca senesinde geçiyor. Westeros adı verilen bir yaşam alanı burası. Bu farklı dünyada ise bazı dönemlerde yazların kışlara oranla çok kısa olabildiği fakat hiç bitmeyecek gibi uzun kışlar yaşanan bir coğrafya Game Of Thrones 1.Sezon 1.Bölüm izle dizisinde bulunuyor. Tüm bu büyük kraliyet sadece bir şehirden ve demirden yapılmış bir taht tarafından kontrol edilmektedir. Bu yakınlarda ise krala yemin ederek ona hizmet eden aileler, bu yaşayan ailelerin başında lordlar ve tekrardan bu lordlara hizmet etmek için yemin edebilen halklar sadık bir şekilde yaşamaktadırlar.

Dizi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı olarak 5-8 Dakika içinde açılacaktır.
Diziye alt kısımda bulunan Yorumlar sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz.

Hd Film Yükleniyor Lütfen Bekleyin

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Game Of Thrones 1.Sezon 1.Bölüm izle  Game of Thrones 1. Sezon izle, Game of Thrones 1. Sezon hemen izle dizisinin konusuna gelecek olursak 7 krallıktan söz ediliyor dizide. Fantastik bir dünyaya açılan dizi ejderhaların yok edildiği zamandan onlarca senesinde geçiyor. Westeros adı verilen bir yaşam alanı burası. Bu farklı dünyada ise bazı dönemlerde yazların kışlara oranla çok kısa olabildiği fakat hiç bitmeyecek gibi uzun kışlar yaşanan bir coğrafya Game Of Thrones 1.Sezon 1.Bölüm izle dizisinde bulunuyor. Tüm bu büyük kraliyet sadece bir şehirden ve demirden yapılmış bir taht tarafından kontrol edilmektedir. Bu yakınlarda ise krala yemin ederek ona hizmet eden aileler, bu yaşayan ailelerin başında Game Of Thrones 1.Sezon 1.Bölüm izle lordlar ve tekrardan bu lordlara hizmet etmek için yemin edebilen halklar sadık bir şekilde yaşamaktadırlar. En büyük lordların yaşadığı toprak kadar soğuk ve sert görünümleri olan Starklar. Stark lordluğu kıştepe adı verilen kalede yaşamaktadırlar ayrıca Game Of Thrones 1.Sezon 1.Bölüm izle dizisi büyük bölge olan kuzey bölgesi krallığın savunma konumunda yer almaktadır.

  Game Of Thrones 1.Sezon 1.Bölüm izle  Buralarda gece bekçileri yaşamaktadırlar. Gece bekçileri önemle seçilmiş ölüm cezasına çarptırılan mahkumlardan yada kendisinden ve ailesinin kaçan asil kişilerinden oluşturulmaktadır. Bu seçilen kişiler bir çeşit etmiş oldukları yemin üzerine canları pahasına gece nöbetçiliği yapmak zorundadırlar ve asla evlenemezler. Game Of Thrones 1.Sezon 1.Bölüm izle Bulundukları yerin dışarısı daha sert bir yaşama sahip. Orada kimsenin bilmediği yabani canlılar, insan yiyenler ve devler yaşamaktadırlar. Uzun soluklu hikayede Westeros'un kuzey bölgesinde, Yedi kraliyet alanını yüzlerce yıl çok iyi bir şekilde koruyan ve savunan buzdan surun hemen ardında pekte tekin olmayan güçler bir araya gelmektedirler. Kralın eli olan kralın sağ kolunun şüpheli bir şekilde ölmesinden sonra, küçük bir çocukken arkadaşı olana Kıştepesi Lordu Kral vasıtası ile Game Of Thrones 1.Sezon 1.Bölüm izle güneyde bulunan makama çağrılmaktadır. Bu olayın ardından zaten savaşlar, ölümler ve entrikaların ardı kesilmiyor. Ejderkrallar adı verilen soylu kişilerden gelen sürgündeki Targaryen artık fosilleşmiş olan ejder yumurtalarını canlandırabiliyor. Fantastik maceraya konu olan Game Of Thrones 1.Sezon 1.Bölüm izle dizisinde Yedi Kraliyet için uğursuz bir kış kötü işaretler ile yaklaşıyor. Dizi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

  Diğer Adları:

  Taht Oyunları 1.Sezon 1.Bölüm

  Yayın Tarihi:

  17 Nisan 2011

  Senaryo:

  David Benioff, D.B. Weiss

  Ödüller:

  1 Golden Globe Kazandı. Diğer 249 ödül & 422 adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?