ULAN YAVŞAK BURAYA BİR DAHA GİRME ZATEN DAHA ÖNCE H*A*C*K*LİNK YAPTIĞIN SİTELER VE KAYITLARI VAR ELİMDE P*E*Z*E*V*E*Y*N*K G*A*V*A*T ALLAH BELANI VERSİN BU DÜNYANIN BİRDE ÖTEKİ DÜNYASI VAR NE BURDA NEDE AHİRETTE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM İKİ ELİM YAKANDADIR.
Slovenka – Tele Kız izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.3 IMDB Puanı 1 Yorum 322 Görüntülenme

Slovenka – Tele Kız izle

Herkes gibi Alexandra'nın büyük hayalleri vardır. Bu tele kız izle filminde ise onun hayali dünyayı gezmektir ve bunun için yeterli parası yoktur. Parası olmayan öğrenci kız slovenka filmi para kazanmak için kötü yola düşmüştür. Çünkü onu hayallerine götürecek ve çabuk para kazandıracak fahişelikten başka meslek yoktur. Bir gün yine para kazanmak için müşterisini bulunduğu bir otele gider ve o sırada tele kız izle filminde müşterisi hayatını kaybeder ve ne yapacağını şaşırır bu durumda çaresiz kalan genç kız olayın başına kalacağı korkusu ile müşterisinin tüm parasını çalar ve kayıplara karışır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Herkes gibi Alexandra'nın büyük hayalleri vardır. Bu tele kız izle filminde ise onun hayali dünyayı gezmektir ve bunun için yeterli parası yoktur. Parası olmayan öğrenci kız slovenka filmi para kazanmak için kötü yola düşmüştür. Çünkü onu hayallerine götürecek ve çabuk para kazandıracak fahişelikten başka meslek yoktur. Bir gün yine para kazanmak için müşterisini bulunduğu bir otele gider ve o sırada tele kız izle filminde müşterisi hayatını kaybeder ve ne yapacağını şaşırır bu durumda çaresiz kalan genç kız olayın başına kalacağı korkusu ile müşterisinin tüm parasını çalar ve kayıplara karışır. Şimdi ise Alexandra tele kız izle filminde bu olayın ardından bir kanun kaçağı olarak kayıtlara geçmiştir ve bu saatten sonra artık slovenka full izle filminde Alexandra'nın işi daha zordur. Çetelerle bu işten kurtulmak için iş birliğinde çalışmak zorunda kalır. Çok zorlu günler tele kız izle filminde genç öğrenci Alexandra'yı beklemektedir. Sizlerde sitemizde hd kalite a call girl izle türkçe adı ile tele kız izle filmi izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  A Call Girl izle

  Yayın Tarihi:

  30 Sep 2009

  Senaryo:

  Damjan Kozole, Matevz Luzar, Ognjen Svilicic

  Ödüller:

  3 ödül & 3 Adaylık.

  Yorumlar (1)