ULAN YAVŞAK BURAYA BİR DAHA GİRME ZATEN DAHA ÖNCE H*A*C*K*LİNK YAPTIĞIN SİTELER VE KAYITLARI VAR ELİMDE P*E*Z*E*V*E*Y*N*K G*A*V*A*T ALLAH BELANI VERSİN BU DÜNYANIN BİRDE ÖTEKİ DÜNYASI VAR NE BURDA NEDE AHİRETTE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM İKİ ELİM YAKANDADIR.
Simülasyon izle Türkçe Dublaj The Call Up 2016 1080p HD
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
4.8 IMDB Puanı 4 Yorum 14 Görüntülenme

Simülasyon izle Türkçe Dublaj The Call Up 2016 1080p HD

Yakında zamanlarda teknoloji ile birlikte simülasyon izle türkçe dublaj filminde olduğu gibi internet oyunlarında ustalaşmış bir grup insanın, yeni çıkan bir oyunun güncel versiyonunun testi için bir arada toplanırlar.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Yakında zamanlarda teknoloji ile birlikte simülasyon izle türkçe dublaj filminde olduğu gibi internet oyunlarında ustalaşmış bir grup insanın, yeni çıkan bir oyunun güncel versiyonunun testi için bir arada toplanırlar. Oyunun yeni versiyonunda sanal dünya gerçeğinden farksız olmuştur ve oyuna özel tasarlanan kıyafetleri kendilerini gerçek bir çatışmanın tam ortasında bulunduracak kadar gerçek bir tasarım harikası yaratılmış. Oyunu ölmeden kazanan kişiye ise tam olarak 100.000 $ verilecektir. Fakat oyuncular oyunda geçen bir süre içerisinde yaşananların gerçek olduğunu farkına varacaktır ve oyunda ölen kişinin gerçek hayatta da öldüğünü anlayacaklardır. Bu durumda artık yapacakları tek şey hayatta kalmak için oyunu bitirmek zorundadırlar. Sitemizde simülasyon izle türkçe dublaj FullFilmizleriz.net iyi seyirler dileriz ve yorumlarınızı bekleriz.

  Diğer Adları:

  The Call Up

  Yayın Tarihi:

  24 Haziran 2016

  Senaryo:

  Charles Barker

  Yorumlar (4)