ULAN YAVŞAK BURAYA BİR DAHA GİRME ZATEN DAHA ÖNCE H*A*C*K*LİNK YAPTIĞIN SİTELER VE KAYITLARI VAR ELİMDE P*E*Z*E*V*E*Y*N*K G*A*V*A*T ALLAH BELANI VERSİN BU DÜNYANIN BİRDE ÖTEKİ DÜNYASI VAR NE BURDA NEDE AHİRETTE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM İKİ ELİM YAKANDADIR.
Hatırlatıcı Full HD Film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 3 Yorum 23 Görüntülenme

Hatırlatıcı Full HD Film izle

(2017)
Gordon Dunn adlı bilim adamı dünyaca tanınmış bir bilimcidir. İnsanların hayatı boyunca yaşadıkları anılarını kaydedebileceği bir cihaz geliştirdikten sonra öldü. Bilim adamının ölümünden sonra karısı buralardan ayrıldı ve emekli oldu.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Gordon Dunn adlı bilim adamı dünyaca tanınmış bir bilimcidir. İnsanların hayatı boyunca yaşadıkları anılarını kaydedebileceği bir cihaz geliştirdikten sonra öldü. Bilim adamının ölümünden sonra karısı buralardan ayrıldı ve emekli oldu. Ancak bir gün bir adam Gordon'un geçmişinden geldiğini ve bu gizemi çözmeye çalıştığını iddia edecektir. Hatırlatıcı izle, Hatırlatıcı full izle, Hatırlatıcı hd izle, Hatırlatıcı full hd izle, Hatırlatıcı yerli izle, Hatırlatıcı tek parça izle, Hatırlatıcı filmi izle, Hatırlatıcı online izle, Hatırlatıcı donmadan izle, Hatırlatıcı tek parça izle, Hatırlatıcı openload izle, Hatırlatıcı youtube, Hatırlatıcı vk izle, Hatırlatıcı full izle altyazılı, Hatırlatıcı full izle türkçe dublaj, Hatırlatıcı izle full hd, Hatırlatıcı hd izle tek parça

  Diğer Adları:

  Rememory

  Yorumlar (3)