ULAN YAVŞAK BURAYA BİR DAHA GİRME ZATEN DAHA ÖNCE H*A*C*K*LİNK YAPTIĞIN SİTELER VE KAYITLARI VAR ELİMDE P*E*Z*E*V*E*Y*N*K G*A*V*A*T ALLAH BELANI VERSİN BU DÜNYANIN BİRDE ÖTEKİ DÜNYASI VAR NE BURDA NEDE AHİRETTE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM İKİ ELİM YAKANDADIR.
Görümce Filmi Full izle Yerli 720p
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
4 Yorum 265 Görüntülenme

Görümce Filmi Full izle Yerli 720p

2016 senesinde oluşturulan yerli film olan görümce filmi full izle sitemizden izleyebileceğiniz film size garanti gülüp geçirecek mükemmel ötesi bir yerli film. Görümce yerli filmi yapımcılığını BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi) tarafından bu film çekilmiştir.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    2016 senesinde oluşturulan yerli film olan görümce filmi full izle sitemizden izleyebileceğiniz film size garanti gülüp geçirecek mükemmel ötesi bir yerli film. Görümce yerli filmi yapımcılığını BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi) tarafından bu film çekilmiştir. Görümce filmi sizlere kısa bir özet anlatmak gerekirse, güzel olan oyuncu Gupse Özay aynı zamanda başarılı olması yönüyle bu filmi kendi kaleminden uyarlamıştır. Gupse Özay yeni film projesinden asıl antalılan olay ise görümce filmi izle aileye daha yeni katılan gelinin görümcesi tarafından gerçekleştiren atışmaları ve tabiki komedi dolu anları bir arada toplanmış. Film Gupse Özay'ın kaleminden beyazperde sinemalara dökülmüştür. Film için iyi seyirler diler, yorumlarınızı bekleriz.

    Yorumlar (4)

    DMCA.com Protection Status