ULAN YAVŞAK BURAYA BİR DAHA GİRME ZATEN DAHA ÖNCE H*A*C*K*LİNK YAPTIĞIN SİTELER VE KAYITLARI VAR ELİMDE P*E*Z*E*V*E*Y*N*K G*A*V*A*T ALLAH BELANI VERSİN BU DÜNYANIN BİRDE ÖTEKİ DÜNYASI VAR NE BURDA NEDE AHİRETTE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM İKİ ELİM YAKANDADIR.
Deliha 2 Full izle HD 1080p Yerli Fİlm
4.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.0 /10 (1)
3.8 IMDB Puanı 4 Yorum 891 Görüntülenme

Deliha 2 Full izle HD 1080p Yerli Fİlm

Herkesin tanıdığı Zeliha (Gupse Özay) karakterimiz ilk filmden hatırladığımız üzre hayatının aşkının hayallareni kuran çok eğlenceli ve hareketli bir kızdı artık şimdi kariyerinede zaman ayırmasının vakti geldi. Kariyeriyle ilgili önemli kararlar alan Zeliha bu kez aşçılık hayali ile bir restorana çalışmak için girer ama burada da ortalığı savaş alanına dönüştürür.

Gupse Özay'ın dediğinden hatırladığımız üzere zaten deliha filminin deliha 2 full izlemenin çekileceğini söylemişti. Film çekimlerine Ekim 2017 yılında başlanan film 2 ay gibi kısa bir süre içinde çekimleri tamamlanmış oldu. Sizlerinde izlerken göreceğiniz üzere deliha 2 full izle filminin bir kısmı Köyceğiz'de gerçekleşmiştir. Deliha 2 filminin izleyen herkese iyi seyirler diler filmden beğendiğiniz sahneler hakkında yorumlarınızı bizlere iletebilirsiniz.


Not: Deliha 2 filmi daha internette gösterime düşmedi, deliha 2 filmi internete düşer düşmez ilk sizlerle olacaktır sitemizi takipte kalın.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (4)